Misafirlerin bütün ihtiyaçları dikkate alınarak son dönem yapılan bütün yenilikleri ve daha fazlasını bünyesinde barındıran, farklı oda tipleriyle dizayn edilmiş misafir memnuniyeti sınırlarını farklı kategoriye ulaştıracak, kendi kategorisinde bölgenin en iyi tesisidir. Odalarımız gün batımı ve Babadağ manzarası eşliğinde sizlere keyifli bir tatil sunmak için tasarlanmıştır. 9 Pool View Penthouse Suite, 2 Deluxe King Swim Up Suite, 2 Sunset View King Suite, 2 Deluxe Swim Up Suite, 1 Swim Up Suite, 5 Pool View Suite ve 2 Suite olmak üzere toplam 23 odadan oluşmaktadır.


POOL VIEW PENTHOUSE SUITE

Her biri 100 m2, toplam 9 oda mevcuttur.

Penthouse Suitler misafirlerimizin konforu ve rahatı gözetilerek dizayn edilmiş olup çiftlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde iki katlı olarak tasarlanmıştır. Asma kat da bulunan yatak odasından Babadağ'ının panoramik ve büyüleyici görüntüsü ile Ovacık'ın etkileyici günbatımı manzarasına sahiptir. Detaylar

DELUXE KING SWIM UP SUITE

Her biri 100 m2, toplam 2 oda mevcuttur.

King Suite odalar misafirlerimizin konfor ve rahatı gözetilerek dizayn edilmiş olup çiftlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde düzenlenmiştir. İki katlı olarak tasarlanmış King Suite odaların alt katı yatak odası, banyo ve jakuzi kullanbilecek şekilde dizayn edilmiştir.
Detaylar

SUNSET VIEW KING SUITE

Her biri 100 m2 olan toplam 2 adet oda mevcuttur.

King Suite odalarımız geleneksel ashap unsurlarının kusursuz bir kombinasyonu ile sizi büyüleyecek bir şekilde dizayn edilmiştir. Misafirlerimizin rahat edebilmeleri için hiçbir detay göz ardı edilmemiştir. İki katlı olarak tasarlanmış King Suite odlarımız giriş kati oturma odası ile bar birlikte dizayn edilmiştir.
Detaylar

DELUXE SWIM UP SUITE

Havuza direk geçiş.

Suite odalar modern mimarisi ve konforu ile misafirlerimizin tatil ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Odalarımız 45 m2 genişliğe sahiptir. Oturma odası, yatak odası ve jakuzisi ile birlikte misafirlerimize essiz bir tatil imkânı sunmaktadır.
Detaylar

SWIM UP SUITE

Havuza direk geçiş.

Swim Up Suite odalar misafirlerimiz konfor ve rahatı gözetilerek dizayn edilmiş olup çiftlerimizin tatil ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca odalar da rahatça ve konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz oturma bölümü, yatak odası ve jakuzisi ile birlikte 45 m2 genişliğe sahiptir.
Detaylar

POOL VIEW SUITE

Her biri 40 m2, toplam 5 oda mevcuttur.

Suite odalarımız kalite ve konfor göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. 40 m2 alana sahip olan Suite odalarımız siz misafirlerimize rahat bir yaşam alanı sunmaktadır. Odalarımızda yatak odası, oturma köşesi, jakuzi ve balkon mevcuttur. Ayrıca bu odalarımızın, ferah balkonlarından Ovacık bölgesinin doğa ve gün batımı manzarasını izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.
Detaylar

SUITE

Her biri 40 m2, toplam 2 oda mevcuttur.

Suite odalarımız kalite ve konfor göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. 40 m2 alana sahip olan Suite odalarımız siz misafirlerimize rahat bir yaşam alanı sunmaktadır. Odalarımızda yatak odası, oturma köşesi, jakuzi ve balkon mevcuttur. Ayrıca bu odalarımızın, geniş bir terası bulunmaktadır.
Detaylar
Directiva Marketing & Consultancy